Oferta

Zapraszamy do Przedszkola niepublicznego "MINI PRZEDSZKOLE DINO " w Żyrardowie dzieci w wieku 2,5 do 6 lat.  Nasza placówka otwarta jest przez cały rok szkolny w godz. od 7.30 – 16.30

W naszym przedszkolu stawiamy na jakość. Jesteśmy niewielką placówką. Cenimy sobie kameralną atmosferę, zapewniającą komfort dzieciom i możliwość zindywidualizowanej opieki i edukacji. Nasze przedszkole ma trzy profile: artystyczny, naukowy i sportowy. Każde dziecko ma zapewniony wszechstronny rozwój i możliwość rozbudzenia talentów.

W ramach czesnego:

• Eksperymenty i badania przyrodnicze
  • Zajęcia taneczne Balet i Hip Hop, własna sala baletowa.
  • Koncerty edukacyjne oraz występy dzieci dla dzieci "Mali Artyści" co miesiąc w przedszkolu.
  • Uroczystości przedszkolne, teatrzyki, urodziny, wycieczki autokarowe (7 w ciągu roku), zabawy z animatorem, bale.
  • Zajęcia muzyczne,
  • Zajęcia językowe,
  • Zajęcia usprawniające,
  • Zajęcia ruchowe,
  • Zajęcia psychologiczne,
  • Zajęcia logopedyczne,
  • Zajęcia plastyczne

Szczegóły: tel: 608 251 316 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.