Mini Przedszkole Dino - Opinie

0 #7 Marzena Banaszek 2016-09-20 06:16
Jak dla mnie najlepsze przedszkole z możliwych. Pani Dyrektor jest bardzo wyrozumiałą i ciepłą osobą. Kocha i wymaga. Uczy i wspiera. Jest niezwykle profesjonalna. Bardzo fachowa opieka wszysykich Pań z doskonałym wykształceniem pedagogicznym,co przekłada się na pracę z dziećmi i ich rozwój. Panie robią to,co lubią a nie są tam z przymusu. Znają każde dziecko i otaczają je bardzo ciepłą i troskliwą opieką. Nie tylko dbają o rozwój intelektualny dzieci ale również wychowują je i uczą. Każde dziecko traktowane jest jako osobna jednostka,zauważa się problemy wszystkich dzieci z osobna jak i całej grupy. Dzieci uczą się samodzielności i odpowiedzialności. Jest dużo zajęć (dwa jezyki,judo,rytmika,balet)nie ogarniam sama wszystkich �wycieczki poza miasto (jednodniowe, dwudniowe)koncerty,teatrzyki i przedstawienia w ktorych występują nasze dzieci(aż łza się w oku kręci ze szczęścia). Atmosfera w przedszkolu jest przyjazna zarówno dzieciom jak i Rodzicom. To nie jest "przechowalnia" jak w większości przedszkoli ale wręcz drugi dom dla mojego synka. To bardzo dobre miejsce na pierwsze kroki w tym przedziwnym świecie.
0 #6 Kamila Ru 2016-09-20 06:16
Polecam z czystym sumieniem wszystkim zatroskanym o swoje dzieci rodzicom. Przedszkole DINO ma wiele zalet: dobra opieka pedagogów (przemiłe wychowawczynie), indywidualne podejście do każdego malucha, różnorodność zajęć dydaktycznych oraz często dodatkowe atrakcje dla maluchów (wycieczki edukacyjne). Dla mnie wielkim atutem jest dobry kontakt z dyrekcją przedszkola, która ma zawsze czas dla każdego rodzica i chętnie rozmawia o dziecku. Dowodem na to, że dzieci nie są tu traktowane jak towar do przechowania jest wiedza Pań wychowawczyń na temat mojego dziecka i chęć niesienia pomocy w razie problemów.
Myślę, że najlepszą rekomendacją jest fakt, że moje dziecko chce do tego przedszkola chodzić.
To będzie kolejny rok mojego syna w przedszkolu DINO i z pewnością nie ostatni. Zdecydowanie POLECAM!
0 #5 Magdalena Chmiel 2016-09-20 06:16
Gorąco polecam !!!
0 #4 Justyna Wasiak 2016-09-20 06:15
Cudowne miejsce gdzie dziecko jest najważniejsze! Jako rodzice jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem! Gorąco polecam!
0 #3 Aleksandra Rudzińska 2016-09-20 06:15
Przedszkole na najwyższym poziomie. Z całą odpowiedzialnością polecam:-)
0 #2 Marga Ritta 2016-09-20 06:15
Polecam jak najbardziej!!!!
0 #1 Kasia Wachelka 2016-09-20 06:15
Profesjonalizm w każdym calu.Brawo!!!!

Dodaj Opinie